ORTADOĞU GRUP, KURULDUĞU 1981 YILINDAN İTİBAREN FAALİYET GÖSTERDİĞİ İŞ ALANLARINDA VİZYONU VE ENERJİSİ İLE HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜYEREK TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN FİRMALARI ARASINDAKİ YERİNİ ALMIŞTIR.

 • WOME
  DELUXE

  Türkiye’nin en büyük aile oteli WOME Deluxe ilk misafirlerini ağırlamaya başladı.

 • RESİM İSTANBUL NEFES

  Sancaktepe’de, Samandıra – Kartal bağlantı yolu üzerinde, Aydos Ormanı’na komşu eşsiz bir konumda yer alan Resim İstanbul’un 3. Etabı Resim İstanbul Nefes satışta.

 • MERKEZ ZEKERİYAKÖY

  Ortadoğu Grup'un yeni projesi, Merkez Zekeriyaköy’de yaşamak, İstanbul gibi tempolu bir şehirde yaşamanın gerçek ödülü. Zekeriyaköy dokusuyla günümüz İstanbul’unda “insan tabiatına uygun” en önemli yaşam merkezi.

 • ÇÖP GAZINDAN ENERJİ PROJESİ

  İstanbul çöp gazından enerji üretimi projesi 50,7MW'lık kurulu güç kapasitesi ile alanında Avrupa'nın en büyük projesi olma özelliğini taşımaktadır.

 • MOD İSTANBUL

  Şehrin En Şık Mod’u... Sizi, yaşamın tüm modlarını bir arada sunan ve modern çizgilerle tasarlanan İstanbul Kağıthane’nin en şık projesiyle tanıştırmak istiyoruz; MOD İstanbul.

 • YENİ NESİL EYÜP

  Modern zamanlar ile tarihin buluşma noktası... İstanbul’un tarihini yansıtan önemli merkezlerden biri olma özelliğine sahip, buram buram tarih ve kültür kokan Eyüp’te, hem geçmişi hem de modern yaşamı bir arada yaşarsınız.

İNŞAAT

Ortadoğu İnşaat Grubu; yapım ve proje aşamasında olan toplam 390.000 m² inşaat alanı ile Türkiye inşaat sektörünün önemli aktörlerinden birisidir.

ENERJİ

Ortadoğu Enerji Grubu, 54 MW kurulu güç kapasitesi, 125 MW’lık üretim lisansı ve 5 yıl içinde 500 MW kurulu güce ulaşma hedefi ile Türkiye enerji sektörünün önemli aktörlerinden birisidir.

TURİZM

Türkiye’nin en büyük aile oteli Wome Deluxe ilk misafirlerini ağırlamaya başladı.

LOJİSTİK

1981 yılından günümüze uluslararası kara taşımacılığında faaliyet gösteren Ortadoğu Nakliyat, Avrupa ülkelerinde, Türk Cumhuriyetleri’nde ve Ortadoğu ülkelerinde yaygın acente ağıyla hizmet vermektedir.

SAĞLIK

1996 yılında sağlık sektörüne adım atan Ortadoğu Grup, gerçekleştirdiği projelerle Türkiye’de özel sağlık sektörünün gelişimine çok önemli katkılarda bulunmuştur. Hâlen sağlık sektöründeki faaliyetlerine Nişantaşı Hastanesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

GIDA

Ortadoğu Grup çay sektörünün öncü kuruluşlarından Özgür Çay ile Türkiye çay pazarında tüketicinin damak tadına hitap eden en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemektedir.

DIŞ TİCARET

Ortadoğu Grup; Afrika, Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri pazarlarına yönelik dış ticaret faaliyetlerini gıdadan kimyaya, metal ürünlerinden temizlik maddelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile sürdürmektedir.

ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Ortadoğu Grup çevre teknolojileri alanındaki yatırımlarına hız vererek; çamur stabilizasyon tesisleri, kompost ve gübre tesisleri, tıbbi atık sterilizasyon tesisleri, su geri kazanım tesisleri ve atık su arıtımı başta olmak üzere farklı alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir.